plus minus gleich
Turkish Arabic Azerbaijani Chinese (Simplified) English German Japanese Russian Spanish
toggle
toggle

 

 Fotoblok - Forex Baskı

e-Posta Yazdır PDF
fotoblok1Bu ürünlerdeki tüm siparişlerinizi www.posterbas.com internet sayfasından online ve indirimli fiyatlarla verebilirsiniz.
Afişlerinizi, fotoğraflarınızı, ürün posterlerinizi, 3 mm kalınlığında foreks malzemeye bastırarak, herhangi bir çerçeveye gerek kalmadan evinizin işyerinizin duvarlarına asabilirsiniz.
Mat laminasyon ile kaplanan posterlerinizi arkasında bulunan çift taraflı bant sayesinde duvara Typiquement, les jeux les plus populaires sont le blackjack, poker, machines a sous,  , bingo, keno et bien plus encore. monte etmek oldukça kolaydır.
Fotoblok malzeme ürenize yapıştırılan poster ve fotoğraflar laminasyon kaplı olduğu için uzun ömürlüdür ve çok hafiftir. Arkasında çift taraflı bant vardır ve istediğiniz yere kolayca tutturabilirsiniz.
Fotoblok malzeme 3-5 mm kalınlığında olabilmektedir. Fotoblok yada foreks uygulaması yapılmış posterler için ayrıca çerçeve yaptırmanıza gerek kalmaz.
Fotoğraflarınızı ve tasarımlarınız orjinal ölcülerde ve 200 DPI çözünürlükte TIFF, BMP yada yüksek kaliteli JPG formatında göndermeniz gerekiyor.
 
fotoblok
 
Hızlı Mesaj


Mesajınız