plus minus gleich
Turkish Arabic Azerbaijani Chinese (Simplified) English German Japanese Russian Spanish
toggle
toggle

Dijital Katalog

e-Posta Yazdır PDF
İnsanlar önceleri mağara duvarlarına resimler ve işaretler kazıyarak başladılar birikimlerini, duygularını aktarmaya gelecek nesillere. Sonraları taştan ve kilden tabletlere kazımaya devam ettiler resimlerini ve işaretlerini.
Sonraları yazı yazmayı keşfettiler. Yani yaşananları, hissettiklerini bir takım sembollere yüklediler. Kendi alfabelerini yarattılar.
Papirüs bize göre o güne kadar yapılan buluşlar içerisinde neredeyse tekerleğin bulunuşu kadar önemlidir. Zira papirüs hem saklanması, hem taşınması hem de elden ele dolaşması daha mümkün olan bir kaynaktı.
Sonrasında bugünlere dek kullanıla gelen kağıdın bulunuşu ve arkasından matbaanın icadı insanlığın önünde yepyeni bir çığır açtı. Artık bilginin, tarihin, öngörülerin, hayallerin, özlemlerin, emirlerin, fermanların aktarılması daha mümkün ve daha hızlı olur hale gelmişti. Yüzyıllardır insanlar okuyor ve yazıyorlar. Ne kağıt ne mürekkep hayatımızın vazgeçilmezleri. Tüm bu buluş casino online ve gelişmelerden sonra insanoğlu son yüzyılın en büyük buluşu olan interneti hayatına soktu.
 
Artık tasarımını ve baskısını yaptığımız kataloglarınızı, yayınlarınızı Dijimecmua.com ile internet dünyasına da hazırlıyoruz.
 
                                       
 
dijitalkatalog dijitaldergi

Dijital Katalog

örnek için tıklayınız...

              

Dijital Dergi

örnek için tıklayınız...

 
 
      Neden Dijital?
 
  • Maliyet ve zamandan tasarruf edersiniz
  • internet üzerinden birçok kişiyle hızlı paylaşırsınız.
  • Cd üzerinden dağıtımını yapabilirsiniz
  • Web siteniz üzerinden görüntületebilirsiniz
  • Okuyucu detaylı raporlama imkanı
  • Google optimizasyonu ile internette kolay bulunma